افتتاح نخستین نهاد توسعه کسب و‌ کار در رسته زنبور‌داری
1398/11/05

نخستین نهاد توسعه کسب و‌ کار در رسته زنبور‌داری با حمایت معاونت توسعه کارآفرینی و اشتغال وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و معاونت امور تولیدات دامی وزارت جهاد کشاورزی، سازمان توسعه ملل متحد و صندوق حمایت از توسعه صنعت زنبورداری کشور چهارشنبه دوم بهمن افتتاح می شود.

در این آیین که با حضور وزرای تعاون، کار و رفاه اجتماعی و جهاد کشاورزی انجام می‌گیرد از دستاورد‌های برنامه توسعه صنعت زنبورداری شامل: تولید محصولات جدید (قرص ژل رویال) و نیز سامانه مبادلات این صنعت رونمایی خواهد شد.

شناسایی، تخصیص منابع و هدایت متمرکز و اثر بخش در راستای پایدار سازی روند توسعه صنعت زنبور داری، انتقال و توسعه فناوری‌های نوین و نیز فعالیت‌های تحقیق و توسعه محصول و ارتقای مهارت نیروی انسانی، شناسایی نیازمندی‌های مهارتی، فناوری و تحقیقاتی، حمایت از بخش خصوصی مرتبط با این صنعت و همچنین پشتیبانی از توسعه فعالیت‌های تحقیق و توسعه‌ای با رویکرد تجاری و اتصال به بازار‌های بین المللی از اهداف تشکیل این بنیاد عنوان شده است.

در حاشیه آیین افتتاح این بنیاد، سامانه مبادلات صنعت زنبورداری که با هدف شفافیت و تسهیل مبادلات این صنعت که با پشتیبانی صندوق حمایت از صنعت زنبور داری کشور و بانک توسعه تعاون راه اندازی شده است، نیز رونمایی می‌شود.

Number of Viewers of the News: 131
Related Pictures:


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal