مایکروسافت برنامه ای را برای تسریع رشد استارت آپ های Agritech در هند اعلام کرد.
مایکروسافت برنامه ای را برای تسریع رشد استارت آپ های Agritech در هند اعلام کرد: دهلی نو ، ژوئن 2020: مایکروسافت اعلام کرد برنامه ای را برای استارت آپ های agritech در هند که متعهد به ایجاد تحول در کشاورزی هستند ، اعلام کرد.
1399/06/18
برنامه Microsoft for Agritech Startups برای کمک به استارتاپ ها در ساخت راه حل های خاص صنعت ، مقیاس بندی و رشد با دسترسی به فناوری های عمیق ، تجارت و منابع بازاریابی طراحی شده است.

استارت آپ های Agritech در هند با توسعه راه حل های دیجیتالی نوآورانه برای به حداکثر رساندن
بهره وری ، بهبود روابط بازار ، افزایش کارایی زنجیره تأمین و دسترسی بیشتر به ورودی ها برای مشاغل کشاورزی ، کشاورزی را متحول می کنند. 

این برنامه در تلاش برای تقویت اکوسیستم استارتاپی کشور ، بهترین منابع در زمینه فناوری و تجارت را در کلاس ارائه می دهد تا به استارت آپ های agritech کمک کند تا به سرعت نوآوری و مقیاس بندی کنند.

شرکت های نوپا همچنین می توانند به Azure FarmBeats دسترسی داشته باشند ، که به آنها کمک می کند تا به جای سنگین سازی غیرمتمایز مهندسی داده ، روی ارزش افزوده اصلی تمرکز کنند. Azure FarmBeats که در بازار لاجورد موجود است ، با ایجاد مدل های AI / ML بر اساس مجموعه داده های ذوب شده ، مجموعه داده های کشاورزی را در بین ارائه دهندگان و ایجاد بینش عملی را امکان پذیر می کند.

"فناوری پایدار کشاورزی می تواند چشم انداز جهانی غذا را متحول کند. نوآوری های نوپای Agritech برخی از چالش های اصلی ما در ارتباط با کشاورزی و تولید مواد غذایی را برطرف می کند.
 برنامه Microsoft for Agritech Startups از مراحل اولیه سفر ما به سمت توانمندسازی این استارت آپ ها در هند و تغییر شیوه های کشاورزی جهانی است. "، سانگیتا باوی ، مدیر استارت آپ اکوسیستم ، مایکروسافت هند گفت.

این برنامه در سه ردیف گسترش یافته است ، مزایایی از جمله قابلیت فناوری و منابع تجاری را ارائه می دهد:
همه شرکت های نوپا: شرکت های واجد شرایط Seed to Series C می توانند تجارت خود را با مزایای Azure (از جمله اعتبارات رایگان) ، پشتیبانی فنی نامحدود و کمک به Azure Marketplace رونق دهند، شبانه روزی.

راه اندازی های مشترک فروش: شرکت های نوپا با راه حل های آماده برای شرکت می توانند با استراتژی های مشترک خرید به بازار ، پشتیبانی فنی و فرصت های جدید فروش با اکوسیستم شریک مایکروسافت ، به سرعت مقیاس بندی شوند.

راه حل های مشترک ایجاد کنید: استارتاپ هایی که به دنبال ایجاد راه حل های کشاورزی دیجیتال هستند این فرصت را دارند که بدون سرمایه گذاری در منابع مهندسی داده های عمیق ، با Azure FarmBeats راه حل های سفارشی تولید کنند. با استفاده از Azure FarmBeats ، شرکت های نوپا می توانند داده های کشاورزی را جمع آوری و پردازش کرده و به سرعت مدل های AI / ML خود را توسعه دهند.

این برنامه با گردآوری شرکت های نوپا ، شرکت ها ، نهادهای صنعت ، دولت ها و شرکت های سرمایه گذاری خطرپذیر ، ایجاد یک بستر مشترک برای یادگیری و نوآوری است. مایکروسافت با تمرکز زیاد خود بر استارتاپ ها ، منابع پیشرفته فناوری و اکوسیستم شریک به سرعت در حال رشد ، موقعیت منحصر به فردی دارد تا به استارت آپ های agritech در ایجاد راه حل ، مقیاس گذاری در بازارهای جهانی و رشد با مشارکت های پیشرو در صنعت کمک کند. 

www.news.microsoft.com
تعداد مشاهده خبر18 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal