Danone آمریکای شمالی با Brightseed برای کشف مزایای بهداشتی جدید در گیاهان با استفاده از فناوری هوش مصنوعی همکاری می کند.
Danone آمریکای شمالی با Brightseed برای کشف مزایای بهداشتی جدید در گیاهان با استفاده از فناوری هوش مصنوعی همکاری می کند. مشارکت نوآورانه غذایی بین Danone و Brightseed مزایای سلامتی گیاهان را با سرعتی بی سابقه باز می کند. هوش مصنوعی Brightseed آغازگر دوره جدیدی از کشف و تغذیه دقیق است.
1399/06/19
سان فرانسیسکو ، کالیفرنیا. (10 ژوئن 2020) Danone North America ، رهبر مواد غذایی و نوشیدنی های گیاهی با مارک های برجسته مانند Silk® و So Delicious Dairy Free® و Brightseed ، یک شرکت علوم علوم و توسعه دهنده اولین هوش مصنوعی جهان (AI) برای کشف عناصر غذایی گیاهی با تأثیر بالقوه بالای سلامتی ، امروز یک همکاری جدید اعلام کرد.

 با استفاده از رویکرد منحصر به فرد خود با استفاده از هوش مصنوعی ، Brightseed منابع اصلی گیاه را برای Danone آمریکای شمالی معرفی می کند تا مزایای سلامتی و تغذیه ای که قبلاً ناشناخته بودند را نشان دهد.

این مشارکت چند مرحله ای است و آغازگر دوره جدیدی از کشف علمی مزایای سلامتی در ترکیبات اصلی گیاهی است که از سویا آغاز می شود. سویا به عنوان یک ماده غذایی کامل و متنوع و غنی از مواد مغذی کامل ، یکی از غنی ترین منابع پروتئین های با کیفیت بالا در جهان گیاهان است. 

Brightseed در حال شناسایی ارتباطات مولکولی جدید بالقوه بین برخی ترکیبات موجود در سویا خام دانون و مزایای سلامتی تازه یافت شده است .که قبلاً با سویا ارتباط برقرار نشده بود
بینش Brightseed مزایای سلامتی را که ممکن است در یکی از محبوب ترین گیاهان جهان وجود داشته باشد روشن می کند و Danone آمریکای شمالی را قادر می سازد نوآوری در زمینه تغذیه را در بین مارک های خانواده خود تسریع کند.

Takoua Debeche ، پژوهش و نوآوری SVP در Danone آمریکای شمالی گفت: "فناوری هوش مصنوعی Brightseed به ما درک عمیقی از پادشاهی گیاهان می دهد ، مواد مغذی را پیدا می کند که می دانیم برای ارتقا health سلامت مهم
هستند و اعتبار سنجی این نتایج را تسریع می کند.

 "دانون آمریکای شمالی" به عنوان یک رهبر در تولید مواد غذایی و نوشیدنی های گیاهی ، به مشارکت های خارجی اهمیت می دهد که می تواند به ما در بهبود و بهینه سازی طعم ، بافت و جنبه های غذایی محصولات کمک کرده و به چشم اندازتنوع زیستی ما کمک کند.

این مشارکت در لحظه ای اتفاق می افتد که سلامتی و سلامتی در راس ذهنیت مصرف کننده قرار دارند و تقاضا برای مواد غذایی گیاهی سر به فلک می کشد. علاوه بر این ، ترجیحات مصرف کننده در حالی تکامل یافته است که بیشتر علاقه مندان به لبنیات و لبنیات گزینه های گیاهی بیشتری را در برنامه روزانه خود گنجانده اند.

 گنجاندن انواع غذاهای گیاهی مانند میوه ها ، سبزیجات ، مغزها و حبوبات در یک رژیم غذایی متعادل می تواند بسیاری از مزایای سلامتی را به همراه داشته باشد. این غذاها سرشار از فیبر ، ویتامین ها ، مواد معدنی و مواد مغذی گیاهی ارزشمندی هستند که کمپانی هایی مانند Brightseed در منابع گیاهی کشف می کنند.

"در Brightseed ما معتقدیم که در نقطه اوج فعال سازی قابل توجه مواد غذایی برای سلامتی و سلامتی قرار داریم. ما گیاهان را در سطح مولکولی تجزیه و تحلیل می کنیم تا بتوانیم نقش های خاصی را که مواد مغذی در عملکرد صحیح بدن ما دارند ، درک کنیم.

" "ما از همکاری با Danone آمریکای شمالی بسیار خوشحال هستیم زیرا آنها به همان اندازه متعهد به آوردن سلامتی از طریق غذا هستند. Danone آمریکای شمالی همچنین به نقش مهمی که رژیم های غذایی با کیفیت بالا و غنی از مواد مغذی در حمایت از سلامت انسان بازی می کنند ، در حالی که مارک ها و محصولاتی را ارائه می دهند که
مصرف کنندگان به آنها اعتماد و علاقه دارند.

Brightseed در حال نمایه سازی گیاهان خوراکی جهان و عناصر غذایی گیاهی آنها است ، یعنی مولکول های کوچکی که توسط گیاهان تولید می شوند و می توانند بر عملکرد بهینه بدن انسان تأثیر مثبت بگذارند. کمتر از یک درصد مواد مغذی گیاهی موجود ، علی رغم شیوع آنها در رژیم های غذایی و استفاده های سنتی در سراسر جهان ، شناسایی یا
مورد مطالعه قرار گرفته اند. 

هوش مصنوعی Brightseed مواد مغذی گیاهی را برای اهداف خاص سلامت انسان ترسیم می کند و تیم Brightseed یافته های جدید را با آزمایش های بیولوژیکی و بالینی تأیید می کند.

 https://brightseedbio.com
Number of Viewers of the News: 20
Related Pictures:


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal