خرید 151 تحقیق AGCO را قادر می سازد تا راه حل های فناوری جدیدی را برای مشتریان غلات ایجاد کند.
AGCO اعلام کرده است که قصد دارد 151 Research ، یک شرکت تحقیقاتی و توسعه محصول را برای توسعه فن آوری غلات که عملکرد یک پرورش دهنده را بهبود می بخشد ، خریداری کند.
1399/06/23
پیش از این ، این دو شرکت با همکاری فناوری منحصر به فرد GSI GrainViz همکاری داشتند . 
فن آوری دقیق نظارت بر دانه به تولیدکنندگان و اپراتورهای تجاری بینشی پیشرفته در مورد میزان رطوبت دانه در سطل های ذخیره سازی فولاد می دهد. این خرید نه تنها AGCO را قادر می سازد تا توسعه GrainViz را ادامه دهد بلکه ایجاد
راه حل های جدید را نیز تسهیل می کند.

"مشتریان غلات ما به دلیل پایین بودن قیمت کالاها ، حاشیه های کم و مشکل در یافتن نیروی کار با چالش های قابل توجهی روبرو هستند. 

ما به تیزبین ترین ذهن ها برای یافتن پاسخ این چالش ها نیاز داریم و معتقدیم این خرید از طریق فناوری هوشمندتر به بهبود عملکرد مشتریان ما کمک خواهد کرد. "می گوید استفان کاسپاری ، معاون ارشد AGCO ، مدیر کل ، دانه و پروتئین.

 "ما از توسعه مداوم GrainViz هیجان زده هستیم و مشتاقانه منتظر ایجاد تجربه ای متصل در کل سیستم دانه برای افزایش کارایی و سودآوری برای مشتریان خود هستیم."

پاول کارت ، مدیر ارشد اجرایی ، 151 تحقیق می گوید: "هدف تیم ما از 151 تحقیق همیشه حل مشکلات از طریق کمک به مشتریان برای دستیابی به بینش عملی برای بهبود تجارت خود بوده است.
 "GrainViz به کاربران اجازه می دهد تا رطوبت را در کل توده دانه مشاهده کنند تا به طور فعالانه کیفیت و کمیت دانه ذخیره شده خود را
مدیریت کنند.

ما خوشحالیم که AGCO مزایای این فناوری تغییر بازی را برای مشتریان می داند و اشتیاق ما را برای یافتن پاسخ های هوشمندانه به بزرگترین
چالش های صنعت به اشتراک می گذارد.

تیم تحقیقاتی 151 ، شامل 45 کارمند ، حفظ خواهد شد. علاوه بر این ، AGCO قصد دارد از دفتر وینیپگ این شرکت به عنوان مرکز تعالی فناوری دانه های هوشمند خود استفاده کند. 

انتشار محدودی از GrainViz برای پاییز سال 2020 برنامه ریزی شده است. پیش از برداشت محصول 2021راه اندازی گسترده تری انجام خواهد شد .

www .agriculture.com
تعداد مشاهده خبر20 بار
تصاویر مرتبط


مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
 
آدرس پست الکترونیکی شما
   
شماره تلفن
توضیحات
 
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
 
وزارت جهاد کشاورزی
کلیه حقوق این سایت متعلق به وزارت جهاد کشاورزی می باشد
Powered by DorsaPortal